Wyzwania i nowe pomysły lubimy najbardziej! Zapraszamy do współpracy butiki z całego świata oraz firmy, które chcą stworzyć z nami unikatowy, personalizowany produkt. W projekcie możemy wykorzystać elementy z naszych kolekcji lub opracować unikatowy wzór, wszystko zgodnie z Państwa budżetem, oczekiwaniami i marzeniami. Biżuterię personalizujemy grawerem i pakujemy w dedykowane opakowanie.

Zapraszamy do kontaktu:

dorota@animalkingdom.pl

Projekt dla bloga Roślinne Porady to kolekcja roślinnych broszek reprezentujących polskie, jadalne kwiaty łąkowe oraz popularne warzywa. Dedykowane opakowanie z certyfikatem autentyczności i nasionami danej rośliny do posadzenia.
Kolekcja biżuterii stworzona na potrzeby promocji premiery filmu "Królestwo", którego znaczna część powstała w Puszczy Białowieskiej. Bransoletki i breloki z limitowanymi sylwetami: żubr, ryś, wilk, bóbr.
Bransoletka powstała z okazji jubileuszu sklepu Cloudmine. Wraz z innymi wzorami od polskich projektantów weszła z skład kolekcji "Przyszłość".
Kolekcja bransoletek  dla firmy Takeda z specjalnie zaprojektowanymi sylwetami: żurawiem i kwiatem wiśni. 
Kolekcja biżuterii dla Zamku Książ w Wałbrzychu. Zawieszki muflona, lilii wodnej, pawia i kota inspirowane są symbolami fauny i flory zamku. W kolekcji pojawiły się bransoletki, naszyjniki, kolczyki oraz breloki.
Kolekcja naszyjników i bransoletek "Agroturystyka" z sylwetami zwierząt zagrodowych dla marki Pan tu nie stał.
Kolekcja naszyjników i bransoletek inspirowana typografią z kolekcji Pan tu nie stał. Napisy "Cześć", "Miłość", "Ptyś" oraz "Facetka" w wersji srebrnej i pokrytej 24-karatowym złotem oraz mosiądzu i stali.
Kolekcja biżuterii inspirowanej letnim, morskim klimatem dla marki Femi Stories. Naszyjniki, bransoletki, kolczyki i pierścionki ze srebra pokrytego 24-karatowym złotem, sprzedawane w butiku marki w Łodzi i na Helu.