Najczęściej w ramach zamówień specjalnych wykonujemy sylwety zwierząt, których nie ma w naszej stałej kolekcji. Projektujemy też specjalne wzory biżuterii, komponujemy dostępne modele z wybranymi przez Was dodatkami i kamieniami.

Nie boimy się wyzwań, dlatego napisz do nas na gosia@animalkingdom.pl a my odpowiemy czy możemy spełnić Twoje biżuteryjne marzenie.

Bransoletki be NATURAL na sznureczku z grawerowanymi sylwetami flądry, wykonanymi z polerowanego srebra pokrytego 24-karatowym złotem. Dopełniły je woskowane sznureczki i naturalne cyrkony.
Pierścionek be NATURAL wykonany i polerowany ręcznie ze srebra próby 925, dopełniony sylwetą wieloryba.
Bransoletki dla Mamy i Córki z błękitnymi kryształami i pudroworóżowym chwostem, uzupełnione wyjątkowymi zawieszkami wykonanymi z ręcznie polerowanego srebra pokrytego 24-karatowym złotem.
 
Bransoletka na podwójnym szarym sznureczku, uzupełniona o szary chwost, naturalny kamień - granat i cztery wyjątkowe przywieszki wykonane z polerowanej stali szlachetnej.
 
Kolia z naturalnymi spinelami z ręcznie polerowaną zawieszką ze złota próby 585.
Naszyjnik ze srebra pokrytego 24-karatowym złotem z rubinem i sylwetą flaminga.
Bransoletka na podwójnym sznureczku, z chwostem w kolorze morskim i grawerowaną sylwetą leniwca.
Asymetryczny naszyjnik ze srebra pokrytego 24-karatowym złotem z ręcznie polerowanymi zawieszkami i brzoskwiniowym chwostem.

Zobacz także: