WAŻNE: STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES i podobne technologie w celach: realizacji usług, statystycznych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Prywatności. W programie służącym do obsługi internetu można określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. close

Kochaj swoją biżuterię, a ona pokocha Ciebie ♥ 

Dbaj o nią i przechowuj w miękkim pudełku, które dodajemy do każdego zamówienia. Chroń ją przed wodą, perfumami i detergentami.

Biżuteria Animal Kingdom wykonana jest w całości w Polsce, dzięki czemu mamy wpływ na każdy etap realizacji i możliwość kontroli jakości poszczególnych elementów. Większość prac wykonujemy w naszej pracowni oraz w pracowniach zaprzyjaźnionych złotników w Łodzi.

Kolekcja Animal Kingdom Piccolino wykonana jest w całości ręcznie ze srebra próby 925 lub srebra próby 925 pokrytego 24-karatowym złotem. Kamienie użyte w kolekcji to spinel, cyrkon, lapis lazuli, granat, labradoryt. Wszystkie zwierzęta są ręcznie polerowane.

Kolekcja Animal Kingdom Petite wykonana jest w całości ręcznie ze srebra próby 925 i mosiądzu, pokrytych 24-karatowym złotem. Kamienie użyte w kolekcji to rubin, szafir, kryształ górski, hematyt, piryt, perła hodowana, jadeit, akwamaryn.

Kolekcja Animal Kingdom Subtile wykonana jest w całości ręcznie z pokrytych 24-karatowym złotem srebrnych elementów, woskowanego sznureczka, kolorowych chwościków, akrylu i szklanych koralików.

Kolekcja Animal Kingdom Sportif wykonana jest w całości ręcznie ze srebra próby 925, kauczukowych linek i akrylu. Dodatki użyte w kolekcji to specjalnie wyselekcjonowany zbiór szklanych korali zmieniających się wraz z nowym sezonem.

Kolekcja Animal Kingdom Colour wykonana jest w całości ręcznie z bezniklowych metali oraz akrylu. Dodatki użyte w kolekcji to specjalnie wyselekcjonowany zbiór szklanych korali oraz metalowych, bezniklowych dodatków zmieniających się wraz z nowym sezonem.

Kolekcja Animal Kingdom Geometry Nano wykonana jest w całości ręcznie ze srebra próby 925 pokrytego 24-karatowym złotem. Wszystkie geometryczne elementy są ręcznie polerowane.

Kolekcja Animal Kingdom Geometry wykonana jest w całości ręcznie ze srebra próby 925 i mosiądzu, pokrytych 24-karatowym złotem. Kamienie użyte w kolekcji to rubin, szafir, kryształ górski, hematyt, piryt, perła hodowana, jadeit, akwamaryn.


WYSYŁKA

REGULAMIN

ZWROTY I REKLAMACJE

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

All rights reserved Animal Kingdom 2015 Design by one-media.pl