Najczęściej w ramach zamówień specjalnych wykonujemy sylwety zwierząt, których nie ma w naszej stałej kolekcji. Projektujemy też specjalne wzory biżuterii, komponujemy dostępne modele z wybranymi przez Was dodatkami i kamieniami.

Nie boimy się wyzwań, dlatego napisz do nas na gosia@animalkingdom.pl a my odpowiemy czy możemy spełnić Twoje biżuteryjne marzenie.

Bransoletki be NATURAL na sznureczku z cyrkonami, grawerowaną sylwetą flądry; ręcznie polerowane srebro pokryte 24-karatowym złotem.
Ręcznie polerowany pin z sylwetą ośmiornicy wykonany z mosiądzu pokrytego 24-karatowym złotem
Bransoletka na sznureczku w kolorze morskim z grawerowaną sylwetą leniwca i chwostem w kolorze morskim.
Projekt Ani, który został wyróżniony w konkursie na wymarzoną kompozycje - naszyjnik z sylwetami wilka i kota
 
Rośliny kosmos Nataszy (zwyciężczyni konkursu na wymarzoną kompozycje) - naszyjnik to połączenie pereł, minimalistycznych konstelacji i roślinnych kształtów. Wykonany z srebrna próby 925 pokrytego 24-karatowym złotem.
Asymetryczny naszyjnik ze srebra pokrytego 24-karatowym złotem z ręcznie polerowanymi zawieszkami i brzoskwiniowym chwostem.
Kolczyki z chmurami i słońcem zaprojektowane przez Beatę (projekt wyróżniony w konkursie na wymarzoną kompozycje). Wykonany z srebrna próby 925 pokrytego 24-karatowym złotem.
Pierścionek be NATURAL z ręcznie polerowanego srebra z sylwetą wieloryba.

Zobacz także: