Wyzwania i nowe pomysły lubimy najbardziej! Zapraszamy do współpracy butiki z całego świata oraz firmy, które chcą stworzyć z nami unikatowy, personalizowany produkt. W projekcie możemy wykorzystać elementy z naszych kolekcji lub opracować unikatowy wzór, wszystko zgodnie z Państwa budżetem, oczekiwaniami i marzeniami. Biżuterię personalizujemy grawerem i pakujemy w dedykowane opakowanie.
Zapraszamy do kontaktu:
[email protected]

Projekt dla bloga Roślinne Porady. Kolekcja roślinnych broszek reprezentujących polskie, jadalne kwiaty łąkowe oraz popularne warzywa. Dedykowane opakowanie z certyfikatem autentyczności i nasionami danej rośliny do posadzenia.

Projekt powstał dla magazynu KUKBUK. Złocone bransoletki z specjalnie zaprojektowaną sylwetą rzodkwi zamknięte w dedykowanym pudełeczku.

Bransoletka powstała z okazji jubileuszu sklepu Cloudmine. Wraz z innymi wzorami od polskich projektantów weszła z skład kolekcji "Przyszłość".

Kolekcja bransoletek dla firmy Takeda z specjalnie zaprojektowanymi sylwetami: żurawiem i kwiatem wiśni.

Kolekcja biżuterii dla Zamku Książ w Wałbrzychu. Zawieszki muflona, lilii wodnej, pawia i kota przy bransoletkach, naszyjnikach, kolczykach oraz brelokach inspirowane symbolami fauny i flory zamku.

Kolekcja naszyjników i bransoletek "Agroturystyka" z sylwetami zwierząt zagrodowych dla marki Pan tu nie stał.

Kolekcja naszyjników i bransoletek inspirowana typografią z kolekcji Pan tu nie stał. Napisy "Cześć", "Miłość", "Ptyś" oraz "Facetka" w wersji srebrnej i pokrytej 24-karatowym złotem.

Kolekcja „Projekt” inspirowana zbiorami Muzeum Sztuki w Łodzi. Biżuteria jest hołdem dla wysublimowanej prostoty formy. Łączy klasyczne techniki jubilerskie z nowoczesnymi technologiami. Połyskujący mosiądz i srebro próby 925 pokryte 24-karatowym złotem zamieniło się w kolczyki, naszyjniki i bransoletki wykończone prostymi, geometrycznymi formami.