Wyzwania i nowe pomysły lubimy najbardziej! Zapraszamy do współpracy butiki z całego świata oraz firmy, które chcą stworzyć z nami unikatowy, personalizowany produkt. W projekcie możemy wykorzystać elementy z naszych kolekcji lub opracować unikatowy wzór, wszystko zgodnie z Państwa budżetem, oczekiwaniami i marzeniami. Biżuterię personalizujemy grawerem i pakujemy w dedykowane opakowanie.

Zapraszamy do kontaktu:

dorota@animalkingdom.pl

Projekt dla bloga Roślinne Porady. Kolekcja roślinnych broszek reprezentujących polskie, jadalne kwiaty łąkowe oraz popularne warzywa. Dedykowane opakowanie z certyfikatem autentyczności i nasionami danej rośliny do posadzenia.
Projekt powstał dla magazynu KUKBUK. Złocone bransoletki z specjalnie zaprojektowaną sylwetą rzodkwi zamknięte w dedykowanym pudełeczku.
Bransoletka powstała z okazji jubileuszu sklepu Cloudmine. Wraz z innymi wzorami od polskich projektantów weszła z skład kolekcji "Przyszłość".
Kolekcja bransoletek  dla firmy Takeda z specjalnie zaprojektowanymi sylwetami: żurawiem i kwiatem wiśni. 
Kolekcja biżuterii dla Zamku Książ w Wałbrzychu. Zawieszki muflona, lilii wodnej, pawia i kota  przy bransoletkach, naszyjnikach, kolczykach oraz brelokach inspirowane symbolami fauny i flory zamku.
Kolekcja naszyjników i bransoletek "Agroturystyka" z sylwetami zwierząt zagrodowych dla marki Pan tu nie stał.
Kolekcja naszyjników i bransoletek inspirowana typografią z kolekcji Pan tu nie stał. Napisy "Cześć", "Miłość", "Ptyś" oraz "Facetka" w wersji srebrnej i pokrytej 24-karatowym złotem.
Kolekcja „Projekt” inspirowana zbiorami Muzeum Sztuki w Łodzi. Biżuteria jest hołdem dla wysublimowanej prostoty formy. Łączy klasyczne techniki jubilerskie z nowoczesnymi technologiami. Połyskujący mosiądz i srebro próby 925 pokryte 24-karatowym złotem zamieniło się w kolczyki, naszyjniki i bransoletki wykończone prostymi, geometrycznymi formami.