Kolekcja ANIMALKINGDOM

Data premiery: 03/11/2020

Stała kolekcja w nowej odsłonie, to małe i duże zmiany, nad którymi cały nasz zespół pracował ponad rok. Ta kolekcja to serce ANIMALKINGDOM. Pełna symbolicznych zawieszek, wyselekcjonowanych kamieni naturalnych, tradycji jubilerskich i czułości włożonej w każdy szczegół.

Kolekcja odzwierciedla nasze trzy najważniejsze wartości: jest inspirowana naturą, tworzona ręcznie i komponowana przez Was.

Wśród dostępnych modeli znajdziecie kilka klasyków w odświeżonej wersji i zupełne nowości w kategorii kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki. Od długiego czasu szukałyśmy dodatków: naturalnych kamieni, sznureczków, kryształów i nici, z których tworzymy dla Was chwosty. Zależało nam na tym, by ich selekcja umożliwiła stworzenie wielu wysublimowanych i tylko Waszych kompozycji.

Sesja zdjęciowa to dla nas zawsze ważny element kolekcji. Zdjęcia do nowej odsłony kolekcji ANIMALKINGDOM wykonałyśmy w Starej Szkole, magicznym miejscu stworzonym przez cudownych ludzi. Ogród pełen kwiatów, brzozowy las, warzywa i owoce, z których powstaje najlepsze na świecie jedzenie. Dom pełen światła, książek i dobrej energii. To miejsce nas całkowicie zaczarowało. Mamy nadzieje, że poczujecie odrobinę naszej magii oglądając te zdjęcia.

fot. Martyna Łysy, na zdjęciach: Klaudia
Kreacja ANIMALKINGDOM team