Poszukujemy nowego członka zespołu do naszej pracowni.
Jesteśmy małą, rozwijającą się firmą. Od 10 lat tworzymy świat ANIMALKINGDOM.
Budowanie dobrych relacji to dla nas jedna z najważniejszych wartości.
Przekładamy to na sposób, w jaki wykonujemy naszą pracę, rozmawiamy z klientami i tworzymy nasz zespół.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa klientów za pośrednictwem: e-mail, Facebook, chat na stronie animalkingdom.pl, telefon w naszej pracowni
- obsługa procesu wysyłki biżuterii (sprawdzanie zgodności zamówień, pakowanie, nadawanie przesyłek)

WYMAGANIA:
- umiejętności z zakresu obsługi klienta
- umiejętność organizacji pracy
- samodzielność i decyzyjność (dajemy swobodę, tak aby każdy sam mógł stworzyć dla siebie najbardziej efektywny system pracy)
- umiejętność pracy w grupie
- podstawowa znajomość pakietu MS Office
- znajomość języka angielskiego

GWARANTUJEMY:
- stabilne miejsce zatrudnienia w polskiej firmie o jasnych i przejrzystych wartościach
- pracę w pracowni ANIMALKINGDOM w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 147 w godzinach 9-17
- umowę o pracę na pełen etat
- partnerskie podejście

Na zgłoszenia czekamy do 9 maja.
Odezwiemy się do wybranych kandydatów / kandydatek do końca maja
i zaprosimy na rozmowę.

Dziękujemy za poświęcony czas.

Wypełnij ankietę.