Spring at Heart

Data premiery: 31/03/2021

Już od marca wypatrujemy wiosny. Pierwsze promienie słońca, nieśmiały śpiew ptaków i kolorowe kwiaty dodają nam energii i motywują do działania. Wiosna mówi nam, że nawet po najciemniejszych dniach nastają te wyczekane – jasne i piękne.

Projektując nową kolekcję chciałyśmy, aby była ona pełna talizmanów przypominających nam o tym, że przyroda co roku się odradza, a my razem z nią. Właśnie dlatego stworzyłyśmy zawieszki w kształcie pierwiosnka, przebiśniega, krokusa, motyla oraz jerzyka. Kolory przewodnie nawiązują natomiast do odcieni w jakich występują krokusy. Zależało nam także na tym, aby dać Wam możliwość stworzenia wielu różnych kompozycji. Efektem pracy jest prawdopodobnie jedna z naszych ulubionych kolekcji, którą cechuje naprawdę potężny ładunek pozytywnej energii!

Nazwa kolekcji to Spring at Heart, wymyślona przez naszą klientkę, Magdalenę Sochę, której podejście do wiosny bardzo do nas przemówiło. “WIOSNA W SERCU to według mnie obok uczuć, pozytywne nastawienie do życia. To uśmiech na twarzy, gdy rano otwieramy oczy i witamy nowy dzień. To dzielenie się optymizmem z innymi i bycie po prostu dobrym człowiekiem. To westchnienie, kiedy mamy trudniejszy dzień, ale wiemy, że i tak damy radę. WIOSNA W SERCU – to życie, wiara i kroczenie naprzód!” – nie możemy się z tym nie zgodzić!

Uwielbiamy sesje zdjęciowe w plenerze, jednak tym razem, ze względu na przedłużającą się zimę, pierwszy raz w naszej historii wkroczyłyśmy do studia! Miałyśmy szczęście pracować z fantastyczną ekipą i mamy nadzieję, że mimo warunków studyjnych, udało nam się przemycić trochę wiosny na zdjęciach. Wdech, wydech. Wiosna jest już z nami!

Zdjęcia: Kacper Godlewski
Asystent fotografa: Krzysztof Żabski
Na zdjęciach: Julia Zatylny/ Made by Milk
Włosy: Darina Noskova
Kreacja: ANIMALKINGDOM team