Kryształ Górski
Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym – zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest „królem kryształów”, „neutralizatorem”, „solą ziemi”. Ze względu na swą przejrzystość kamień ten symbolizuje czystość. Przyciąga moc światła i energii.
Perła
Perła czyli „ łza oceanu”, która pozwala oczyścić charakter i duszę. Noszone z miłością stają się prawdziwym talizmanem szczęścia.
Cyrkon
Cyrkon to kamień, który ochrania przed negatywnymi emocjami, wprowadzając do naszego życia harmonię i spokój. Daje siłę by, w zgodzie ze sobą, dążyć do swoich marzeń i ideałów, przy jednoczesnym zachowaniu racjonalności.
Kwarc dymny
Kwarc dymny dodaje wiary w samego siebie i sprawia, że przestajemy wątpić we własne siły i możliwości. Pomocny przy zmianach wewnętrznych, pracy nad sobą i akceptacji własnego „ja”.
Rubin
Rubin działa wzmacniająco na serce i oczyszcza krew. Rubin przyciąga do nas pozytywnych ludzi, a także wzmacnia zadowolenie ze związku. W życiu zawodowym doda autorytetu i pewności siebie.
Granat
Granat dodaje siły fizycznej, wzmaga aktywność, odwagę i spontaniczność. Równie silnie wpływa na wiarę w siebie i dążenie do celów. Pozwala wykorzystać w pełni pomysły, które okażą się do osiągnięcia łatwiejsze, niż się mogły wydawać.
Labradoryt
Labradoryt to „kamień odwagi", który dodaje sił i pozwala na dostrzeżenie istniejących możliwości i ich wykorzystanie. Jest to kamień ochronny, dzięki czemu oddala wszystkie negatywne emocje. Pozwoli dostrzec wyjście z trudnych sytuacji.
Kwarc tęczowy
Kwarc tęczowy pozwala odnaleźć duchowe piękno w sobie i innych oraz otworzyć się na naturę. Dzięki niemu łatwiej komunikować się w miłości.
Hematyt
Hematyt to „kamień wojowników”, który dodaje energii i odtruwa. Pomaga w trzymaniu się własnych zasad i sprawia, że marzenia się realizują, dzięki naszej silnej woli i nieprzeciętnej wytrzymałości.
Szafir
Szafir zwany jest władcą klejnotów. To talizman mędrców otwierający horyzonty intelektualne. Wzbudza atmosferę szacunku i podziwu ze strony innych osób, budzi także wewnętrzny autorytet.
Spinel
Spinel daje energię do działania osobom, które łączą wiele obowiązków, a także ról, którym muszą sprostać. Stoi na straży szczerości w sytuacjach, gdy musisz wypowiedzieć swoje zdanie.
Onyks
Onyks zagwarantuje wytrwałość przy trudnych projektach i zadaniach do wykonania. Idealny wybór dla osób żyjących pod presją czasu. Zapewnia poczucie kontroli nad własnym życiem oraz dodaje energii do działania.
Zobacz także: