Twoja kompozycja biżuterii, inspirowana przyrodą, wykonywana ręcznie
Skomponuj swoją biżuterię ANIMALKINGDOM, wybierając zawieszki i bawiąc się dodatkami
TWORZYMY BIŻUTERIĘ NA MIARĘ
Esencją ANIMALKINGDOM jest możliwość tworzenia własnych kompozycji. Dopasuj biżuterię do Twojej osobowości i stylu wybierając jedną z wielu symbolicznych zawieszek. Stwórz osobistą historię zaklętą w małej formie, dobierz odpowiednie kamienie i kolorowe dodatki.
Twój obwód nadgarstka wystarczy nam do stworzenia idealnej bransoletki. Nasze naszyjniki dostępne są w różnych długościach, wybierz taki, w którym czujesz się najlepiej. Odpowiedni rozmiar, ulubiona sylweta, a nawet kamień. Każdy pierścionek wykonywany jest ręcznie przez naszego jubilera. Tworzony dla Ciebie, na specjalne zamówienie.
MARKA WPISANA W NATURĘ
Inspiracją do powstania nazwy oraz pierwszej kolekcji był świat zwierząt. Nasze projekty skupione są wokół natury, czerpiemy z bogactwa jej form oraz symboliki. Limitowane kolekcje przywołują naturalny cykl pór roku, a większość sesji zdjęciowych odbywa się na świeżym powietrzu. Zapraszamy do naszego królestwa, w którym gości kilkadziesiąt sylwet zwierząt i roślin.
OD PROJEKTU, PO GOTOWY PRODUKT
Każdy z etapów tworzenia biżuterii ANIMALKINGDOM odbywa się w naszej pracowni w Łodzi, dzięki temu mamy pełną kontrolę nad całym procesem jej powstawania. Tradycyjne techniki jubilerskie - pieczołowicie polerowane ręcznie zawieszki i kolczyki, tworzone na specjalne zamówienia pierścionki. Za jubilerski warsztat odpowiada Kuba, a projekty każdej z dostępnych zawieszek zawdzięczamy Gosi. Wyjątkowa selekcja dodatków, takich jak: kamienie, kryształy, sznurki czy chwosty, w rezultacie tworzy klimat każdej z kolekcji. Charakteru dodają im niesamowite zdjęcia, które wychodzą spod ręki naszej fotograf - Martyny.
Wszystkie te procesy składają się na finalny produkt - Twoją biżuterię, wykonaną z dbałością o każdy szczegół.
Zobacz także: