Esencją biżuterii ANIMALKINGDOM jest możliwość tworzenia własnych kompozycji biżuterii.
Dopasuj biżuterię do Twojej osobowości i stylu, wybierając jedną z wielu symbolicznych zawieszek. Stwórz osobistą historię zaklętą w małej formie, dobierz odpowiednie kamienie i kolorowe dodatki.
W naszym królestwie znajdziesz różne kolekcje. Zobacz czym się wyróżniają oraz jakie zawieszki i dodatki możesz wybrać w każdej z nich.
KOLEKCJA ANIMALKINGDOM
Kolekcja ANIMALKINGDOM to uniwersalne i ponadczasowe modele biżuterii pełne symboli ze świata zwierząt i roślin. Wszytskie modele występują w wersji srebrnej i pozłacanej.
KOLEKCJA MY MONOGRAM
Kolekcja my Monogram pozwala skomponować biżuterię z ważnymi dla Ciebie inicjałami.
KOLEKCJA MY ZODIAC
My Zodiac to kolekcja naszyjników z medalikami, na których umieściłyśmy naszą interpretację znaków zodiaku. Przy zapięciu znajduje się kamień właściwy dla danego znaku. Możesz wybrać splot i długość łańcuszka..
KOLEKCJA ZŁOTO
Kolekcja ANIMALKINGDOM Gold to biżuteria stworzona z 14-karatowego złota, przy wykorzystaniu najpiękniejszych kamieni szlachetnych i Waszych ulubionych symboli.
KOLEKCJA ŚLUBNA LOVE STORIES
W kolekcji Love Stories możesz wybrać zawieszkę w kształcie przepięknych kwiatów: dzika róża, wiśnia i peonia, i dopełnić ją szlachetnymi cyrkonami, topazami lub perłami. Poszczególne modele kolekcji możecie łączyć i stworzyć swoją wymarzoną ślubną kompozycję.
KOLEKCJA UNIVERSE DLA MAM
Kolekcja dla mam Universe powstała we wspłópracy z marką Layette. Jest to kolekcja naszyjników z medalikiem: z ryciną niedźwiadków oraz gwiazdozbiorami wielkiej i małej niedżwiedzicy. Do medalika możesz dobrać gwiazdki symbolizujące Twoje dzieci.
LIMITOWANA KOLEKCJA LET IT BLOOM
Kolekcja Let it bloom to wiosenne talizmany, czyli zawieszki w kształcie słońca, konwalii, gałązki koniczyny i czterolistnej koniczyki. Skąpałyśmy je w kolorach przywodzących na myśl błękit nieba, zieleń trawy oraz róż pierwszych pachnących kwiatów.
Zobacz także: