Esencją biżuterii ANIMALKINGDOM jest możliwość tworzenia własnych kompozycji biżuterii.

Dopasuj biżuterię do Twojej osobowości i stylu, wybierając jedną z wielu symbolicznych zawieszek. Stwórz osobistą historię zaklętą w małej formie, dobierz odpowiednie kamienie i kolorowe dodatki.

W naszym królestwie znajdziesz różne kolekcje. Zobacz czym się wyróżniają oraz jakie zawieszki i dodatki możesz wybrać w każdej z nich.

KOLEKCJA ANIMALKINGDOM

Kolekcja ANIMALKINGDOM to uniwersalne i ponadczasowe modele biżuterii pełne symboli ze świata zwierząt i roślin. Wszytskie modele występują w wersji srebrnej i pozłacanej.

KOLEKCJA MY MONOGRAM

Kolekcja my Monogram pozwala skomponować biżuterię z ważnymi dla Ciebie inicjałami.

KOLEKCJA MY ZODIAC

My Zodiac to kolekcja naszyjników z medalikami, na których umieściłyśmy naszą interpretację znaków zodiaku. Przy zapięciu znajduje się kamień właściwy dla danego znaku. Możesz wybrać splot i długość łańcuszka.

KOLEKCJA ZŁOTO

Kolekcja ANIMALKINGDOM Gold to biżuteria stworzona z 14-karatowego złota, przy wykorzystaniu najpiękniejszych kamieni szlachetnych i Waszych ulubionych symboli.

KOLEKCJA ŚLUBNA LOVE STORIES

W kolekcji Love Stories możesz wybrać zawieszkę w kształcie przepięknych kwiatów: dzika róża, wiśnia i peonia, i dopełnić ją szlachetnymi cyrkonami, topazami lub perłami. Poszczególne modele kolekcji możecie łączyć i stworzyć swoją wymarzoną ślubną kompozycję.

KOLEKCJA UNIVERSE DLA MAM

Kolekcja dla mam Universe powstała we wspłópracy z marką Layette. Jest to kolekcja naszyjników z medalikiem: z ryciną niedźwiadków oraz gwiazdozbiorami wielkiej i małej niedżwiedzicy. Do medalika możesz dobrać gwiazdki symbolizujące Twoje dzieci.

LIMITOWANA KOLEKCJA LET IT BLOOM

Kolekcja Let it bloom to wiosenne talizmany, czyli zawieszki w kształcie słońca, konwalii, gałązki koniczyny i czterolistnej koniczyki. Skąpałyśmy je w kolorach przywodzących na myśl błękit nieba, zieleń trawy oraz róż pierwszych pachnących kwiatów.