There are no products in this category.

Subcategories

 • Love in Bloom

  Biżuteria na Walentynki to taka, która jest pełna symboli. Bransoletka z zawieszką w kształcie niezapominajki przypomni ukochanej osobie o uczuciu, którym ją darzysz, a naszyjnik z serduszkiem będzie stanowił ponadczasowy symbol miłości. W kolekcji znalazły się także m.in. kolczyki koła 2w1 oraz delikatny pierścionek z kwarcem truskawkowym o niespotykanym szlifie. Możliwość personalizacji wybranych modeli sprawia, że będą one stanowić wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju prezenty na Walentynki.

 • Winter Kiss

  Biżuteria srebrna i pozłacana - naszyjniki, kolczyki, bransoletki i pierścionki idealnie uzupełnią świąteczną stylizację. Tej zimy wybierz magiczne symbole: iskrę, gwiazdę, księżyc lub jemiołę. Wzbogacone kamieniami naturalnymi: perłami, cyrkonami, kamieniem księżycowym, iolitem i spinelem. Świąteczna biżuteria uzupełniona została dodatkami w kolorze szampańskim, fioletowym i granatowym. Zrób prezent sobie lub komuś bliskiemu. Skomponuj wymarzoną biżuterię na święta z ANIMALKINGDOM!

 • Workshop Stories

  Kolekcja biżuterii Workshop Stories powstała we współpracy ze sklepem NOTEKA. To prawdziwy must-have dla osób pracujących w branży kreatywnej. Piny w kształcie cyrkla, stalówki, dripa, lampki, pilei, ołówka i pędzla przywodzą nam na myśl dni spędzone w pracowniach, przy biurkach czy programach graficznych. To symbole, z którymi można się utożsamić.

 • AK x PTNS

  Pan Tu Nie Stał i ANIMALKINGDOM połączyli siły! Owocem tej współpracy jest kolekcja AK x PTNS, która składa się w kilku odsłon. Bohaterami pierwszej z nich są: kura domowa, gęś, kotek, krowa, świnka i mysz. Dzięki kolejnej odsłonie możesz stać się posiadaczką naszyjnika lub bransoletki z napisami Cześć i Miłość. Wybór jest jednak znacznie większy - zobacz sama! W kolekcji znalazły się bransoletki i naszyjniki - srebrne oraz pozłacane.