There are no products in this category.

Subcategories

 • Hello Sunshine

  Biżuteria damska to przede wszystkim kolczyki, naszyjniki i bransoletki. Wszystkie te elementy znalazły się w nowej kolekcji ANIMALKINGDOM. Znajdziecie w niej zarówno biżuterię srebrną, jak i pozłacaną - jak zawsze z symbolami zwierząt. Zawieszki, kamienie i kolorowe chwosty utrzymane w wakacyjnym klimacie będą pasować do wielu letnich stylizacji.

 • Back to Nature

  Możliwość komponowania biżuterii to nasza mocna strona - tak jest również w przypadku kolekcji Back to Nature. Skomponuj swój nowy naszyjnik, bransoletkę, kolczyki lub pierścionek. Wybierać możesz spośród różnych kolorów sznurków, chwostów oraz kamieni. Biżuteria srebrna czy pozłacana? Zawieszka w kształcie rośliny czy zwierzęcia? Zdecyduj sama!

 • my ZODIAC
 • Workshop Stories

  Kolekcja biżuterii Workshop Stories powstała we współpracy ze sklepem NOTEKA. To prawdziwy must-have dla osób pracujących w branży kreatywnej. Piny w kształcie cyrkla, stalówki, dripa, lampki, pilei, ołówka i pędzla przywodzą nam na myśl dni spędzone w pracowniach, przy biurkach czy programach graficznych. To symbole, z którymi można się utożsamić.

 • AK x PTNS

  Pan Tu Nie Stał i ANIMALKINGDOM połączyli siły! Owocem tej współpracy jest kolekcja AK x PTNS, która składa się w kilku odsłon. Bohaterami pierwszej z nich są: kura domowa, gęś, kotek, krowa, świnka i mysz. Dzięki kolejnej odsłonie możesz stać się posiadaczką naszyjnika lub bransoletki z napisami Cześć i Miłość. Wybór jest jednak znacznie większy - zobacz sama! W kolekcji znalazły się bransoletki i naszyjniki - srebrne oraz pozłacane.

 • PROJEKT

  Muzeum Sztuki w Łodzi i ANIMALKINGDOM przygotowały wyjątkowy, wspólny… Projekt! Właśnie taka jest nazwa kolekcji inspirowanej zbiorami łódzkiego muzeum. Stworzona z mosiądzu i srebra pokrytych 24-karatowym złotem, kryje w sobie kolczyki, naszyjniki i bransoletki o ciekawych, geometrycznych kształtach.