Złoty pierścionek z kamieniem

Złoty pierścionek z iolitem

Kod produktu: ZL16-1
Termin realizacji: 14 dni roboczych + czas dostawy
1 490,00 zł
Rozmiar pierścionka
Ilość

Wykonany w całości ręcznie ze złota próby 585 (14 ct) z iolitem w szlifie bagieta pierścionek to dla nas kwintesencja magii zawartej w małej formie. Symbolizujący harmonię i zaufanie iolit o pięknej fioletowo-błękitnej barwie zestawiony z ponadczasową, minimalistyczną oprawą tworzą wyjątkowy duet.

Pierścionek wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Wybierz odpowiedni rozmiar, a nasz jubiler wykona pierścionek dla Ciebie w ciągu 14 dni roboczych.

kruszec: żółte złoto

próba: 585 (14 ct)

średnica obrączki: 1,2 mm

kamień: Iolit

szlif: bagieta wymiary: 4x2 mm

waga: 0,13 ct

W oznaczeniach rozmiarów pierścionków posługujemy się standardową skalą jubilerską. Pierścionek jest wykonywany na indywidualne zamówienie, co oznacza, że nie podlega zwrotowi. Korekta wybranego rozmiaru jest możliwa.

Masz wątpliwości, który rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni ? Napisz do nas na [email protected], chętnie pomożemy.

Zrównoważony rozwój i troska o środowisko - te dwie cechy towarzyszą nam od początku istnienia marki.

Naszą biżuterię wykonujemy lokalnie w Łodzi w poszanowaniu rzemiosła, zgodnie z tradycyjnymi technikami jubilerskimi ze srebra, złota i kamieni naturalnych, pochodzących z legalnych Źródeł.

Planując kolekcje nie tworzymy nadprodukcji, zamówienia opieramy na Waszych wyborach, dzięki temu wiemy, co Wam się podoba i czego potrzebujemy w danej chwili więcej.