• Wyprzedaż!

Kolczyki pozłacane Love Stories

Kod produktu: SL21-1
Termin realizacji: 2 dni robocze + czas dostawy
289,00 zł
Symbol
  • Gałązka peonii
  • Gałązka dzikiej róży
Kamień naturalny
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Kolczyki Love Stories, stworzone by budzić zachwyt! Twoje pełne czułości spojrzenie, świeże kwiaty, biel wymarzonej sukni i ich blask to połączenie idealne.

Podkreśl ich kobiecy charakter wybierając jeden z romantycznych symboli: dziką różę, piwonię lub kwiat wiśni. Skomponuj swoje wymarzone kolczyki wybierając szlachetny cyrkon lub ponadczasową perłę.

W zestawie z kolczykami komplet zatyczek.

Kruszec: srebro próby 925 pokryte 24-karatowym złotem.

Biżuteria nie zawiera niklu.

Dowiedz się więcej o tym, jak dbać o biżuterię.

Zrównoważony rozwój i troska o środowisko - te dwie cechy towarzyszą nam od początku istnienia marki.

Naszą biżuterię wykonujemy lokalnie w Łodzi w poszanowaniu rzemiosła, zgodnie z tradycyjnymi technikami jubilerskimi ze srebra, złota i kamieni naturalnych, pochodzących z legalnych Źródeł.

Planując kolekcje nie tworzymy nadprodukcji, zamówienia opieramy na Waszych wyborach, dzięki temu wiemy, co Wam się podoba i czego potrzebujemy w danej chwili więcej.

Stwórz swoją kompozycję wybierając elementy na planszach
Symbol
Gałązka peonii
 
Gałązka peonii
Gałązka dzikiej róży
 
Gałązka dzikiej róży
Wybierz z planszy powyżej
 
Kamień naturalny
Perła (mała)
 
Perła (mała)
Wybierz z planszy powyżej
 
 

Uzupełnij Look