Złoty pierścionek z szafirem

Złoty pierścionek z szafirem o średnicy 2 mm

Kod produktu: ZL13-3
Termin realizacji: 14 dni roboczych + czas dostawy
1 190,00 zł
Rozmiar pierścionka
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Wykonany w całości ręcznie ze złota próby 585 (14 ct) z szafirem, zwanym władcą klejnotów pierścionek to połączenie wyrazistego charakteru z klasycznym pięknem. Szafir o głębokiej niebieskiej barwie zestawiony z ponadczasową, minimalistyczną oprawą tworzą wyjątkowy duet.

Ten model jest wykonany z szafirem o średnicy 2 mm, tu znajdziesz szafir o średnicy 3 mm.

Pierścionek wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Wybierz odpowiedni rozmiar, a nasz jubiler wykona pierścionek dla Ciebie w ciągu 14 dni roboczych.

Kruszec: żółte złoto

próba: 585 (14 ct)

średnica obrączki: 1,2 mm

kamień: szafir

czystość: VS waga: 0,03 ct

W oznaczeniach rozmiarów pierścionków posługujemy się standardową skalą jubilerską. Pierścionek jest wykonywany na indywidualne zamówienie, co oznacza, że nie podlega zwrotowi. Korekta wybranego rozmiaru jest możliwa.

Masz wątpliwości, który rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni ? Napisz do nas na hello@animalkingdom.pl, chętnie pomożemy.

Dowiedz się więcej o tym, jak dbać o biżuterię.

Zrównoważony rozwój i troska o środowisko - te dwie cechy towarzyszą nam od początku istnienia marki.

Naszą biżuterię wykonujemy lokalnie w Łodzi w poszanowaniu rzemiosła, zgodnie z tradycyjnymi technikami jubilerskimi ze srebra, złota i kamieni naturalnych, pochodzących z legalnych Źródeł.

Planując kolekcje nie tworzymy nadprodukcji, zamówienia opieramy na Waszych wyborach, dzięki temu wiemy, co Wam się podoba i czego potrzebujemy w danej chwili więcej.

 

Uzupełnij Look